• Nişantaşı Pilates
  • Her Gün: 06:00 - 00:00

Derslerde yaş sınırlaması bulunuyor mu?

Sadece 16 yaşın altındaysan stüdyoyu ilk ziyaretinin bir ebeveyn eşliğinde olmasını rica ediyoruz. Bunun dışında branşlarımızın hiçbiri için herhangi bir yaş sınırlaması bulunmamaktadır.

Derslere gelirken ne getirmeliyim?

Stüdyoya gelirken yanına sadece spor kıyafetlerini ve kangoo jumps dersine geliyorsan uzunca bir çorap alman yeterli. Gerisini biz senin için düşündük. Soyunma odalarımızda kilitli dolaplar, derslerin öncesinde ve sonrasında ihtiyacın olabilecek kozmetik ürünler, şampuanlar ve fön makinesi, saç maşası gibi ürünler mevcut. Duşumuz ve her üyemiz için havlularımız da kullanımınız için hazırlar. Yanında su bile getirmene gerek yok.

Derslerin süreleri nedir?

Derslerin süresi kangoo jumps için yaklaşık 50 dakika, pilates ve yoga için 50 dakika, pole dance için dersin gidişatına göre değişmekle birlikte yaklaşık 1 saattir. Grup derslerine ders başlama saatinden 10 dakikadan fazla geç kalanlar dersin bütünlüğünü bozmamak adına derse alınmamaktadır.

Haftada kaç gün gelmeliyim?

Ne kadar istersen. Bizim önerimiz derslerden istenilen verimi alabilmek için kangoo jumps, pilates ve yoga derslerine haftada 3 kez; pole dance derslerine haftada 2 kez gelmelisin.

Ödemeyi nasıl ve ne zaman yapabilirim?

Üyelik ücretini deneme dersinden hemen sonra veya ilk derse geldiğinde ödeyebilirsin. Ücretler ve güncel kampanyalar hakkında bilgi almak için her zaman bizi arayabilirsin. Her branşımız için toplu ders paketleri için ücret ödersin. Kredi kartı ile de ödeme kabul etmekteyiz.

Rezervasyon gerekli mi?

Derslerin hepsi için dersin öncesinden rezervasyon yaptırmalısın. Rezervasyon yaptırmayan üyelerimizi maalesef derse kabul edemiyoruz. Bir sonraki derse rezervasyonunu bizi arayarak, Whatsapp üzerinden yazarak, instragramdan dm atarak veya önceki dersinin sonunda yaptırabilirsin. Rezervasyon yaptığın derse gelmediğinde başka bir üyenin derse girememesine sebep olabildiğinden dolayı ders paketinden bir ders eksilmiş olur. O yüzden tüm dersler için dersten önceki 8 saatten önce eğer gelmeyeceksen rezervasyonunu iptal ettirmen gerekir.

Aylık, yıllık üyelikler mevcut mu?

Hayır, çünkü üyelerimizin gelmediğinde ücret ödemesini istemiyoruz. Ders paketi satın aldığınızda sadece geldiğiniz zamanlar için ücret ödemiş olursunuz.

Araçla geldiğimde nereye park edebilirim?

Stüdyomuzun etrafındaki sokaklara park edebilirsin. Sokağa park etmek istemeyenler için etrafta fazlaca kapalı otopark ve kapımızın hemen karşısında vale hizmeti veren otopark bulunmaktadır.

Toplu taşıma ile nasıl gelebilirim?

Stüdyomuz Osmanbey metrosuna yürüyerek 10 dakika. Metrobüsten Mecidiyeköy veya Gayrettepe duraklarında inip M2 metrosuna aktarma yaparsan 1 durak sonra Osmanbey metrosundasın. Beşiktaştan 30M Beşiktaş-Mecidiyeköy otobüsüyle de hem Meciyeköy’den hem Beşiktaş’tan 10 dakikada Maçka Parkı veya Teşvikiye duraklarında inerek stüdyomuza gelebilirsin.

Evcil hayvanım benimle gelebilir mi?

Stüdyomuz hayvan dostudur. Küçük arkadaşın sen dersteyken seni bizimle bekleyebilir.

Diyetisyen hizmetiniz mevcut mu?

Diyetisyen hizmetimiz henüz bulunmamaktadır ama seni dostlarımıza yönlendirebiliriz. Ayrıca beslenme önerilerimize YouTube ve instagram sayfamızdan ulaşabilirsin.

Stüdyonun açık olduğu günler neler?

Stüdyomuz haftanın her günü açık. İstediğin her gün buraya gelip zihnini ve bedenini yenileyebilirsin.

İnternet erişimi var mı?

Elbette, ücretsiz Wi-Fi ile stüdyomuzda çekildiğin fotoğrafları yükleyebilir, arkadaşlarınla vücudundaki gelişmeleri paylaşabilirsin. Bizi de etiketlemeyi unutma 🙂

Pilates Eğitmeni – Pilates Eğitmenliği – Pilates Dersleri – Nişantaşı Pilates Eğitimi -Nişantaşı Pilates Eğitimleri – Nişantaşı Pilates Salonları – Pilates Eğitimi

Mesaj Yaz
Merhaba Yarımcı Olabilir Miyim ?
Merhaba Yarımcı Olabilir Miyim ?