• Nişantaşı Pilates
  • Her Gün: 06:00 - 00:00
Kangoo-club-nisantasi

KANGOO JUMPS

Kangoo jumpsı diğer sporlardan ayıran en belirgin özelliği son derece eğlenceli ve etkili olmasıdır. Spora olan bakış açınızı değişip, kangoo jumps ayakkabılarınızı giydiğiniz ilk andan itibaren kendinizi daha özgür ve mutlu hissedeceksiniz

Uluslararası sertifikalı eğitmenler eşliğinde yapılan bu muhteşem Rebound sistemi sıçrama egzersizleri sayesinde çok kısa sürede formunuza kavuşacak ve kendinizi hiç hissetmediğiniz kadar zinde hissedeceksiniz. Aynı zamanda kilo verirken de sıkılaşmak sizi mutlu edecek!Sadece 45 dakikalık derslerde 1000 ila 1200 kalori yakımı sağlanıp spora ayıracağınız uzun vakitlerin de önüne geçersiniz.

kango-jumps-nedir

Kangoo jumps herkezin rahatca yapabilceği bir kardiyo antrenman programıdır. Dersin ilk 30 dakikalık bölümünde müzik eşliğinde kangoo jumps ayakkabılarıyla tüm kas guruplarının çalıştırılcak şekilde antreman yapılır. Dersin son 15 dakikasından ayakkabılar çıkarılıp mat minder üstünde kalça karın ve bacak bölgesi ağırlıklı kas gurupları çalıştıralarak seans tamamlanır.

Nişantaşı Pilates Stüdyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesaj Yaz
Merhaba Yarımcı Olabilir Miyim ?
Merhaba Yarımcı Olabilir Miyim ?