• Nişantaşı Pilates
  • Her Gün: 06:00 - 00:00

Nişantaşı Pilates

Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde, şehrin tam ortasında size ferah bir pilates deneyimi yaşatmak için “Gerçekçi hedefler ve özel ilgi ile hayal edilene kısa sürede ulaşma” ilkesiyle yola çıkan Kangoo Club Nişantaşı, geçen süreçte Nişantaşı’nın en çok tercih edilen spor merkezlerinden biri olmayı başarmıştır. Birlikte çalıştığımız üyelerimiz eğitmenlerimizin tam desteği ile hedeflerine kısa sürede ulaşmışlardır.

Deneyimli ve eğitimli eğitmen ekibimiz ve güleryüzlü, samimi stüdyo çalışanlarımızla sizlerin iyi hissetmesi için haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz. Avrupa Yakası’ndaki en ferah ve huzur dolu stüdyo olduğumuzu iddia ediyoruz. Bizlerle tanışmak ve vücudunuzdaki ve ruhunuzdaki değişim hissiyle buluşmak için sizi bekliyoruz.

pilates nisantasi
Pilatesin Faydaları Nedir ?

Butik Pilates Salonumuza Bekliyoruz...

Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesinde bulunan butik stüdyomuz ve profesyonel eğitmen ekibimiz ile sizleri sıcak kaliteli bir ortamda günlük stresten kurtulup, spor yapmaya ve pilates dünyasını keşfetmeye davet ediyoruz. Vücudunuzun ihtiyacına göre kişiye özel olarak hazırladığımız pilates programlarımız ile vücudunuzun esneklik ve dayanıklılık seviyesini artırıp, postüral duruşunuzun ve dengenizin gelişmesini sağlıyoruz.

  • Kemik Yoğunluğunu Artırır
  • Karın Kaslarını Güçlendirir
  • Sırt Kaslarını Güçlendirir
  • Vücut Duruşunu İyileştirir
500 +

Mutlu Müşteri

35 +

Kangoo Jumps Ayakkabımız

350 +

Kilo Kaybı

150 +

Reformer Pilates Üyemiz

10 +

Eğitmenlerimiz

10 +

Pole Sayımız

Mesaj Yaz
Merhaba Yarımcı Olabilir Miyim ?
Merhaba Yarımcı Olabilir Miyim ?